بیانیه بسیجیان پایگاه امام حسن مجتبی علیه السلام

 

بیانیه بسیجیان پایگاه امام حسن مجتبی علیه  السلام  درمحکومیت صدور حکم اعدام شیخ نمرباقر النمر

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَةِ الظَّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصیراً(75)
الَّذینَ آمَنُوا یُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیْطانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطانِ کانَ ضَعیفاً(76)

شما را چه شده که در راه خدا و رهایی مردان و زنان و کودکان مستضعف نمی جنگید؟ آن مستضعفانی که همواره می گویند: پروردگارا! ما را از این شهری که اهلش ستمکارند ، بیرون ببر و از سوی خود ، سرپرستی برای ما بگمار و از جانب خود برای ما یاوری قرار ده.
آنان که ایمان آورده اند در راه خدا می جنگند و کسانی که کافر شده اند در راه طاغوت می جنگند. پس شما با یاران شیطان بجنگید ، که یقیناً نیرنگ و توطئه شیطان [ در برابر اراده خدا و پایداری شما ] سست و بی پایه است.

سوره نساء آیات75و 76

بار دیگر دستان جنایتکار آل سعود در پی ایجاد فتنه ای نا مبارک در میان امت واحده اسلام می باشد . صدور حکم اعدام شیخ نمر روحانی برجسته جهان اسلام و تشیع نشان از تلاش مذبوحانه حکام فاسد سعودی در جبران و تلافی شکست های آن ها در جبهه های محور مقاومت در سوریه ،عراق و لبنان می باشد.
رژیم سعودی در چند سال اخیر خصوصا پس از بیداری اسلامی و به علت ترس از فرو پاشی کوچکترین آزادی های فردی و اجتماعی را در عربستان سرکوب می نماید. این رژیم با رعایت نکردن موازین اسلامی و حقوق بشری استبداد و ظلمی آشکار را در سایه سکوت سنگین و ننگین مجامع حقوق بشری در حق شیعیان این کشور روا می دارد .

این حکم نابخردانه بی دادگاه رژیم سفاک سعودی یقینا تبعات سختی برای این رژیم متزلزل در منطقه دارد و ضرباتی چه بسا سنگین تر از شکست های متوالی آن ها در منطقه برای سعودی ها در پی خواهد داشت و این هشدار از قلب جهان تشیع به حکام آل سعود مخابره می شود که مسلمین و وجدان های آزاد و بیدار در برابر اقدامات جنایتکارانه آنها سکوت نخواهد کرد و پاسخی شایسته به آن خواهند داد
اکنون بسیجیان  همصدا با مراجع عظام تقلید و دیگر مسلمانان جهان این حکم ظالمانه بی دادگاه سعودی را محکوم کرده و از وزارت امور خارجه و دولت محترم در خواست واکنشی رسمی در مجامع جهانی و حقوق بشری داریم ، همچنین از امت اسلام می خواهیم ضمن حفظ وحدت و تمکین به امر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در برابر فتنه های سعودی به پا خواسته و به سکوت خود در برابر این جنایات خاتمه بدهند زیرا آتش کین و فتنه سعودی ها و تکفیری ها در منطقه هر روز شعله ور تر می گردد.
در اخر ضمن آرزوی سلامتی و آزادی برای روحانی مبارز شیخ نمر ، ذلت و سقوط رژیم آل سعود و دیگر حکام مرتجع و جنایتکار را از خداوند متعال خواستاریم . و من الله توفیق                                                                                                                   ... در هیئتی که دغدغه مبارزه با اسرائیل نباشد ؛ ابن زیاد هم سینه می زند!

 

/ 0 نظر / 15 بازدید